TRX & Kettlebell

Spojením dvou pomůcek TRX a Kettllebell jsme vytvořili perfektní spojení prvků na procvičení celého těla. Pod vedením našeho trenéra Jakuba můžete své tělo zpevnit, posílit a zároveň mu dodat perfektní rovnováhu a dynamiku. Tato kombinace procvičení síly a kondičky nenechá nikoho na pochybách, že je přínosná pro každého z nás.

 

TRXTotal-Body Resistance Exercise (Cvičení pro zatížení celého těla)

TRX je nejpopulárnější fitness pomůcka posledních let. Procvičuje celé tělo a je vhodná naprosto pro každého díky tomu, že zátěž si volíme sami vlastní pozicí těla. Toto závěsné cvičení rozvíjí kompletní tělesnou sílu pomocí funkčních a dynamických pohybů a poloh vlastního těla. Svalová hmota díky tomu narůstá rovnoměrně a bráníme se tak rizikům zranění a svalových disbalancí. Dále je tato pomůcka výborna pro vybudování silného CORE (středu těla), který je základem veškerých pohybů lidského těla.

 

Kettlebell

Historie této pomůcky sahá několik staletí do historie, konkrétně do carského Ruska, kde byla oblíbeným nástrojem pro posílení vojků i siláků v cirkusech. Díky vojenskému využit se dostala do zbytku světa a tedy i k nám. Česky občas nazývaná bublina připomíná dělovou kouli s madlem. Výhodou kettlebell je její univerzálnost při procvičení a posílení celého těla.

 

Rozvrh lekcí dle rezervačního systému

(trenér Jakub Novák)